ul. Oficerska 3, Wrocław

Jazdy Doszkalające

2h – 240 zł

Zadzwoń: 725745890

Dlaczego w szkole jazdy Turbo?

Dlaczego w szkole jazdy Turbo?

- Posiadamy kompetentną kadrę instruktorów z wieloletnim doświadczeniem
- indywidualne podejście do kursantów
- Cierpliwie i spokojnie uczymy i przypominamy to co zostało zapomniane z poprzednich szkoleń

Doszkalanie przeprowadza się gdy osoba posiada już prawo jazdy – zdany egzamin kilka, lub kilkanaście lat wcześniej – a jej umiejętności jazdy wymagają jeszcze poćwiczenia z instruktorem.

Są osoby, które po prostu boją się ruchu ulicznego dużego miasta – ( bo zdawali w innym małym mieście), nie pamiętają podstawowych manewrów samochodem. Zmiana pasa ruchu powoduje, że wpadają w panikę; parkowanie sprawia także wiele trudności; potrzebują przypomnienia obsługi samochodu, poćwiczenia swoich tras – wtedy umawiają się z instruktorem na doszkalające jazdy.

Instruktor cierpliwie przypomina wszystko to co dotyczy obsługi samochodu, przypomina podstawy jazdy i szkoli w ruchu drogowym.

Jazdy doszkalające, uzupełniające

Jazdy doszkalające, uzupełniające

Kiedy przeprowadza się szkolenie uzupełniające? – na wniosek tej osoby.

Jeśli osoba jest po kursie podstawowym i miała dłuższą przerwę na przykład kilkumiesięczną lub kilkuletnią w jazdach i postanowiła przystąpić do egzaminu państwowego – powinna przystąpić do kursu uzupełniającego – jest on przeprowadzany na wniosek tej osoby.

Cały przebieg kursu uzupełniającego określa instruktor prowadzący. Ocenia umiejętności kursanta na pierwszej jeździe. Omawia z kursantem wszystkie braki; omawia elementy, które trzeba poćwiczyć do egzaminu: parkowania, zmiana pasa ruchu, przejazdy przez skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, skrzyżowania ze znakami a także skrzyżowania równorzędne, zawracanie z wykorzystaniem biegu wstecznego, oraz zadania na placu manewrowym – płynna jazda pasem ruchu do przodu i do tyłu po łuku – ( tak zwany łuk), jazda pod górkę z wszystkimi kryteriami egzaminacyjnymi.

Kiedy wszystkie elementy szkoleniowe są już opanowane i osoba czuje, że panuje nad pojazdem i jest gotowa do samodzielnej jazdy – wtedy bez żadnych zaświadczeń (zaświadczenie powinna posiadać z poprzedniej szkoły lub leży ono złożone wiele lat wcześniej w Wordzie ) – może podejść do egzaminu państwowego w WORD.

MajorTree.pl | Turboszkoła © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka Cookies