Warunki lokalowe

Szkoła jazdy Wrocław powinna spełniać wszelkie standardy dotyczące warunków lokalowych. Musi posiadać biuro, w którym będą obsługiwani potencjalni klienci. W takim pomieszczeniu będzie również przechowywana dokumentacja. Będzie ona oczywiście dotyczyć działalności związanej ze szkołą jazdy Wrocław.

Przedsiębiorca prowadzący szkołę jazdy Wrocław musi posiadać salę o minimalnej powierzchni  25m2. To na niej będą odbywały się wykłady. Musi ona posiadać stoliki oraz krzesła dla każdego z kursantów szkoły jazdy Wrocław. Gdy w sali będzie więcej niż 20 osób to na każdą osobę będzie trzeba doliczyć 1m2. Sala szkoły jazdy Wrocław musi być:

• oświetlona
  • ogrzewana
  • przewietrzona
  • odizolowana od innych pomieszczeń

W pobliżu takiej sali musi znajdować się również toaleta. Kolejne wymagania, które musi spełniać szkoła jazdy Wrocław znajdą Państwo w następnych artykułach

plac manewrowy