Wyposażenie dydaktyczne

Wyposażenie dydaktyczne szkoły jazdy Wrocław musi spełniać określone warunki. W ramach szkolenia przedsiębiorca musi posiadać tablicę do pisania oraz marker lub program komputerowy, na którym będą wyświetlane możliwe sytuacje na drodze. Szkoła jazdy Wrocław musi posiadać tablice poglądowe z zakresu szkolenia. Mogą to być programy komputerowe lub filmy video. Ważne jest to żeby zawierały:

1. Zasady dotyczące kierowania pojazdem.
  2. Zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.
  3. Zasady udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

Wszelkie informacje muszą być na bieżąco aktualizowane. Aby szkoła jazdy Wrocław mogła korzystać z programów komputerowych potrzebny będzie do tego sprzęt oraz licencja na legalne korzystanie z programów. Szkoła jazdy Wrocław musi zapewnić kursantom dostęp do aktualnych tekstów aktów prawnych z zakresu ruchu drogowego i warunków używania pojazdów.

Kolejne wskazówki dotyczące wymagań, które musi spełnić szkoła jazdy Wrocław znajdą Państwo w następnych artykułach.

warunki lokalowe